Soffa
NEDEN BİZ?
Soffa, üst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Soffa'nın sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ürünün kalite, estetik, konfor ve fonksiyon üstünlüklerini hissedeceksiniz. Her mekana uyum sağlayan ürün seçenekleriyle farkı keşfedip konforu yaşayacaksınız.
KALİTE POLİTİKAMIZ
İlgili tarafların (İç ve Dış Bağlamların) ihtiyaç ve beklentilerini, müşteri memnuniyetini esas alarak, değişen talepleri zamanında tespit ederek taleplere hızlı yanıt vermek... Projeleri zamanında gerçekleştirip teslim etmek... Kaliteli ürün, hizmet ve rekabetçi fiyat sunmak... Müşteri memnuniyetini temel prensip edinmek... Müşterilerine kalite, bilgi, servis olarak en iyi ürün ve hizmeti sunmak... Çevreye duyduğu saygı ve gösterdiği özenle, kullanıcısına verdiği güvenle örnek firma olmak... Kalite geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemek ve sürekliliğini sağlamak... Uluslararası rekabet koşullarına uygun, rekabetçi fiyat politikası ve dürüstlük anlayışını tüm çalışanlarında bir disiplin haline getirmek.. "Sürekli iyileştirme" ve “işi ilk seferinde doğru yapmak” ilkelerini benimsemek ve sürekli geliştirmek.. "Sürekli eğitim" ilkesini benimsemek ve uygulamak kalite politikamızdır.
Bu doğrultuda SOFFA olarak kalite hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı, Yönetim olarak kalite yönetim sisteminin şartlarına, ulusal ve uluslararası standartlara uymayı taahhüt ediyoruz...Soffa ® 2015©│Her hakkı saklıdır.